Sumitomo Rubber Ako
-8° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Tekin, “Ordumuz, Peygamber Ocağı”

Çankırı’da Yeni Gün Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin, AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik’in CHP Milletvekili Başarır hakkında yaptığı konuşmasına istinaden bir basın açıklaması yaptı. Tekin yaptığı açıklamada Çelik’in konuşmasına aynen katıldığını dile getirerek, “AK Parti İl Başkanı sayın Abdülkadir Çelik, CHP Milletvekili Sayın Başarır’ın bir TV programındaki konuşmasının bir […]
Çankırı Gündemi - 2 Aralık 2020 09:23 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin, AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik’in CHP Milletvekili Başarır hakkında yaptığı konuşmasına istinaden bir basın açıklaması yaptı.

Tekin yaptığı açıklamada Çelik’in konuşmasına aynen katıldığını dile getirerek, “AK Parti İl Başkanı sayın Abdülkadir Çelik, CHP Milletvekili Sayın Başarır’ın bir TV programındaki konuşmasının bir bölümü üzerinden ordumuza zehir zemberek dil kullandığından dolayı şiddetle kınadığından bahsetmiş. Aynen katılıyorum, ama konuşmayı yarım dinlemiş. Peygamber ocağı kabul ettiğimiz ordumuza kim dil uzatırsa, kim el uzatırsa misliyle karşılığını bulacağından herkes emin olsun. Çünkü bu devleti kuran ordumuzdur ve onun başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür.

Sayın Başkan, bu duyarlılığını keşke;

1-Kuzey Irak’ta askerimizin başına çuval geçirildiğinde yapsaydın,

2-Zamanın başbakanının Şehit askerlerimize kelle, çocuk katili Öcalan’a sayın dediğinde yapsaydın,

3-Ordumuzun en mahrem ve en gizli tutulması gereken, seferberlik halinde kimin ne yapması gerektiği, planı, programı yazılı kozmik odasını FETÖ terör örgütüne teslim edildiğinde yapsaydın,

4-Genel Kurmay Başkanı’nın sahte ve yalan tanıklarla hapse atıldığında yapsaydın,

5-Konuşmaya konu olan tank palet fabrikasının ihtiyacı olan 50 bin doları CHP Genel Başkanı’nın fabrikayı Katar’a satmayın bir hafta da 50 bin doları bulup size tank palet fabrikası karşılığı teslim ettigime dair bir yazı verin dediğinde bu duyarlılığı gösterseydin” ifadelerine yer verdi.

Başkan İlhan Tekin açıklamasının devamında, “Sayın Başkan, senin bu yaptığın şuna benziyor; kendi gözündeki merteği görmeyen elin gözündeki saman çöpünü görmeye benziyor” sözlerine yer verdi.

Bu haber 6129 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by