Sumitomo Rubber Ako
13° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Tüney Köyünde iki ev yandı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da yangından zarar gören 2 ev kullanılamaz hale geldi. Çankırı’nın Tüney köyünde meydana gelen yangında alevlere teslim olan iki ev kullanılamaz hale geldi. Çankırı merkeze bağlı Tüney köyündeki bir evde henüz bilinmeyen sebeple yangın çıktığı belirtildi. Kısa sürede büyüyen alevler kontrol edilemediğinden, yanındaki eve de sıçradı. Duman ve alevleri gören çevredeki vatandaşların […]
Çankırı Gündemi - 18 Ağustos 2020 09:53 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da yangından zarar gören 2 ev kullanılamaz hale geldi. Çankırı’nın Tüney köyünde meydana gelen yangında alevlere teslim olan iki ev kullanılamaz hale geldi.

Çankırı merkeze bağlı Tüney köyündeki bir evde henüz bilinmeyen sebeple yangın çıktığı belirtildi. Kısa sürede büyüyen alevler kontrol edilemediğinden, yanındaki eve de sıçradı. Duman ve alevleri gören çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken çevredeki vatandaşlar da yardım etti. Yangın, uzun uğraşlar sonucunda söndürülürken Murat ve Kemal Sarıoğlu kardeşlere ait iki ev kullanılamaz hale geldi. Murat Sarıoğlu’na ait iki katlı evde bulunan mallar, saman ve tahıl ürünleri de tamamen yanarak kullanılamaz hale geldiği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Tüney köyünde yangını yerinde inceledi.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Tüney köyünde meydana gelen yangında zarar gören Murat Sarıoğlu ve Kemal Sarıoğlu kardeşler ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bu haber 550 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by