Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Türk Büro-Sen Çankırı’da Demirbaş dönemi

Türk Büro-Sen Çankırı Şubesinin 7.Olağan Genel Kurulu 21 Kasım pazar günü tarihinde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığına eski Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Metin Memiş, Katip üyeliklere ise; Ayşe Eymir ve Kemal Özcan seçildi. Olağan Genel Kurula Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslan, Gürkan Orhan, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Sendikaların Çankırı Şube Yöneticileri ile Milliyetçi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 22 Kasım 2021 19:15 A A

Türk Büro-Sen Çankırı Şubesinin 7.Olağan Genel Kurulu 21 Kasım pazar günü tarihinde gerçekleştirildi.

Divan Başkanlığına eski Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Metin Memiş, Katip üyeliklere ise; Ayşe Eymir ve Kemal Özcan seçildi.

Olağan Genel Kurula Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslan, Gürkan Orhan, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Sendikaların Çankırı Şube Yöneticileri ile Milliyetçi Hareket Partisi İl, İlçe, Zafer Partisi, Petrol-İş Sendikası, Şehit ve gazi Dernekleri, Meslek odaları, Ülkü Ocakları Başkanı Başkan ve yöneticileri ile çok  sayıda davetli katıldı.

İki liste ile halinde seçime gidildi. Genel Kurulda Şube Başkanı Yüksel Demirbaş, Şube Başkan adayı Betül Ayhan ile Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslan söz alarak konuşmalarını yaptılar.

Sonrasında son 3 ay içerisinde yeni üye olan 52 kişi adına beş kişiye Genel Başkan yardımcısı Gürkan Orhan tarafından rozetleri takıldı. Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslan tarafından Metin Memiş’e Genel Merkezce hazırlanan plaket verildi.

Divan başkanı, seçime geçmeden kazananı ilan etti, Türk Büro-Sen

Şube Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları için oy kullanma işlemine geçildi. Seçim sonucunda Yüksel Demirbaş’ın listesi 189, Betül Ayhan’ın listesi ise, 51 oy aldı.

Türk Büro-Sen Çankırı Şube Yönetimi adına söz alan Yüksel Demirbaş, “Kongreye yoğun katılım sağlayan bütün üyelerimize, davetimize icabet eden herkese, basınımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan oylama sonucu oluşan liste aşağıdaki gibidir. Yüksel Demirbaş, Yakup Eskimez, Hüseyin Özden, Tuncay Acıbunar, Nurullah Ramazan, Abdurrahim Durmuş, Ramazan Altınsoy.

Bu haber 174 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by