Sumitomo Rubber Ako
16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

TÜRKAV, Çankırı basınıyla bir araya geldi

Çankırı’da Yeni Gün Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Çankırı İl Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın çalışanları ile bir araya geldi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle her yıl basın çalışanları ile bir araya geldiklerini aktaran TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı, “Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci basın çalışanlarının desteği ile daha […]
Çankırı Gündemi - 13 Ocak 2020 09:39 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Çankırı İl Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın çalışanları ile bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle her yıl basın çalışanları ile bir araya geldiklerini aktaran TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı, “Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır. Ülke ve Yerel sorunların kamuoyuna doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde aktarıp, sorunların çözümü noktasın da katkılarınız önemsenemeyecek kadar büyüktür. Sizler her zaman bizim gözümüz, kulağımız oluyorsunuz bizim ulaşamayıp, göremediğimiz yerlere sizler ulaşıp bizleri bilgilendiriyorsunuz.  TÜRKAV olarak yaptığımız tüm programlarda hep yanımızda oldunuz ve takip ettiniz. Yükünüzün ağır, bir o kadarda sorumluluğunuz oldukça fazla olduğunu biliyor ve bu vesileyle basınımızın Çalışan Gazeteciler Günün kutlar, basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim” dedi.

Gerçekleştirilen organizasyon nedeniyle Bölükbaşı’na teşekkür eden basın mensupları ise “Her yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizleri unutmayıp bu mutlu günümüze ortak olup buraya davet ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizler buraya gelirken seve seve geliyoruz. Bu organizasyon geçekten çok samimi bir havada geçiyor onun için şahsınızda tüm üyelere ve yönetim kurulu üyelerinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 817 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by