Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

TÜRKAV gazetecileri ağırladı

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı  (TÜRKAV) Çankırı İl Başkanlığı yıllardır süre gelen geleneği bozmayarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde yine Basın Mensuplarını kendi yerinde ağırlayarak geleneği devam ettirdi. Gazeteciler ile Akşam yemeğinden bir araya gelen Başkan İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri kendilerinin hazırladığı yemeği ikram ettiler. Davetine katılan gazetecilere teşekkür eden Bölükbaşı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 12 Ocak 2022 17:57 A A

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı  (TÜRKAV) Çankırı İl Başkanlığı yıllardır süre gelen geleneği bozmayarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde yine Basın Mensuplarını kendi yerinde ağırlayarak geleneği devam ettirdi.

Gazeteciler ile Akşam yemeğinden bir araya gelen Başkan İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri kendilerinin hazırladığı yemeği ikram ettiler.

Davetine katılan gazetecilere teşekkür eden Bölükbaşı “Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacak. TÜRKAV olarak yaptığımız tüm programlarda hep yanımızda oldunuz ve takip ettiniz. Yükünüzün ağır, bir o kadarda sorumluluğunuz oldukça fazla olduğunu biliyor ve bu vesileyle basınımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Davete katılan, Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir ve diğer gazetecilerde her yıl günlerini unutmayarak kendilerini hatırlayan Bölükbaşı ve TÜRKAV ailesine teşekkür ettiler.

Çeşitli ikramların yapıldığı davet günün anısına çekinilen fotoğrafın ardından sona erdi.

Bu haber 261 kez okundu.
Bölgesel - 17:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by