Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Turnuvanın çeyrek finalistleri belli oldu

Çankırı Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası grup karşılaşmalarında çeyrek finale kalan takımlar belli oldu. 14 müsabakanın yapıldığı turnuvada 132 golün 23’nü atan Temizlik İşleri Müdürlüğü, takımını lider olarak çeyrek finale taşıdı. Turnuvaya katılan 11 takımdan 8’i, yarı finalde oynamak için çeyrek final bileti aldı. Çekişmeli geçen karşılaşmalarda A grubundan; Zabıta ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü, […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 17 Aralık 2021 18:22 A A

Çankırı Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası grup karşılaşmalarında çeyrek finale kalan takımlar belli oldu. 14 müsabakanın yapıldığı turnuvada 132 golün 23’nü atan Temizlik İşleri Müdürlüğü, takımını lider olarak çeyrek finale taşıdı.

Turnuvaya katılan 11 takımdan 8’i, yarı finalde oynamak için çeyrek final bileti aldı. Çekişmeli geçen karşılaşmalarda A grubundan; Zabıta ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü, B grubundan; Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Güvenlik Birimi ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, C grubundan ise Temizlik İşleri, Fen ve İtfaiye Müdürlükleri çeyrek finalde yarışacak. Çeyrek final eşleşmeleri çekilecek kura sonucu belirlenecek. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yarı final öncesinde yarışacak tüm takımlara başarılar dileyerek maçı yöneten hakemleri de tebrik etti.

Bu haber 667 kez okundu.
Bölgesel - 18:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by