Sumitomo Rubber Ako
18° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Üç aylar için TÜRKAV’dan helva ikramı

▌TÜRKAV’ın 10’uncusu düzenlenen helva ikramı dün yapıldı. Çankırı’da Yeni Gün Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çankırı Şubesi bu sene Üç ayların başlangıç günü olan 25 Şubat 2020 günün öğlen namazından sonra Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü önünde helva ikramında bulundular. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Geleneksel Helva İkramında TÜRKAV Çankırı Şube Başkanı İsa Bölükbaşı […]
Kültür-Sanat - 26 Şubat 2020 09:29 A A

TÜRKAV’ın 10’uncusu düzenlenen helva ikramı dün yapıldı.

Çankırı’da Yeni Gün

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çankırı Şubesi bu sene Üç ayların başlangıç günü olan 25 Şubat 2020 günün öğlen namazından sonra Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü önünde helva ikramında bulundular.

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Geleneksel Helva İkramında TÜRKAV Çankırı Şube Başkanı İsa Bölükbaşı günü anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı konuşmasında, “Bu gün burada helva ikramı programımız var. Bu program üç aylarımızın vatan, millete, devlete hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Bu helva ikramımız öyle bir zamana denk geldiki biliyorsunuz bir çok ülkücünün yetişmesine Türk milliyetçiliğinin yetişmesine vatan sevdalısı gençlerin yetişmesine vesile olan bu vesile ile kurulan ocakların yanmasında ışıkların yakılmasında katkısı son derece yüksek olan bir evladını kaybetti Çankırı İrfan Keleş hocamızı kaybettik. O bizim için bir siyaset adamı değildi. Bir Milletvekili’nin ötesinde bizim yetişmemize vesile olan iyi bir vatan evladıydı. Onun için Çankırı’nın ve bizim teşkilatlarımızın acısı büyük  Çankırı’nın üzüntüsü büyük onu için mekanı cennet olsun. Bu helva ikramınıda ona ithaf ediyoruz. Dualarınızda onuda yad ederseniz sevinirim. Bu helva ikramında emeği geçenlerede teşekkür ediyorum. “ dedi.

Bu haber 25046 kez okundu.
Kültür-Sanat - 09:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by