Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“Uçan Yaren” Çankırılıları uyardı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Çankırı pazar alanında vatandaşları Dron (insansız hava aracı) kullanarak koronavirüs tedbirleri için uyarıda bulundu. Coronavirüs tedbirleri kapsamında sürekli denetim ve uyarılarda bulunan Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri pazar kurulan alanda vatandaşları Dron ile havadan uyarıldı. Vatandaşların dikkatini üzerine çeken drondan  vatandaşlara seslenerek mesafe ve maske konularında uyarılarda […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 13 Şubat 2021 14:08 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Çankırı pazar alanında vatandaşları Dron (insansız hava aracı) kullanarak koronavirüs tedbirleri için uyarıda bulundu.

Coronavirüs tedbirleri kapsamında sürekli denetim ve uyarılarda bulunan Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri pazar kurulan alanda vatandaşları Dron ile havadan uyarıldı.

Vatandaşların dikkatini üzerine çeken drondan  vatandaşlara seslenerek mesafe ve maske konularında uyarılarda bulunuldu.

Dron üzerindeki polislere özel ışıklandırmalar ve ses sistemi sayesinde verilen uyarılar Çankırılıların dikkatini çekti. Polis ekipleri uyarıların yanı sıra kural ihlali yapan vatandaşları tespit ederek gerekli uyarıları da yaptılar.

Emniyetin Uçan Yaren  ismini verdikleri dron virüs kapsamları dışında da gerektiğinde hava devriyelerinde kullanılıyor.

Bu haber 3676 kez okundu.
Bölgesel - 14:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by