Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Ülkü Ocakları’ndan eğitim atağı  

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Ülkü Ocakların’dan Eğitime destek. Çankırı Ülkü Ocaklarından yapılan açıklamaya göre; “2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında da Türk Gençliği’ni Ülkü Ocakları’na bekliyoruz. Her türlü kötü alışkanlıktan uzak, düşünen, konuşan, fikir üreten ve uygulayan bir Türk Gençliği gayesiyle eğitim – öğretim yılına Bismillah diyoruz. Genç kardeşlerimizi İlim ve İrfan yuvası Ülkü Ocaklarına bir […]
Eğitim - 23 Ağustos 2019 10:22 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Ülkü Ocakların’dan Eğitime destek.
Çankırı Ülkü Ocaklarından yapılan açıklamaya göre;
“2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında da Türk Gençliği’ni Ülkü Ocakları’na bekliyoruz. Her türlü kötü alışkanlıktan uzak, düşünen, konuşan, fikir üreten ve uygulayan bir Türk Gençliği gayesiyle eğitim – öğretim yılına Bismillah diyoruz. Genç kardeşlerimizi İlim ve İrfan yuvası Ülkü Ocaklarına bir bardak çay eşliğinde geleceğimizi hazırlamaya, 2023 Lider Ülke Türkiye’sini inşa etmeye davet ediyorum.  
Dini ve Milli Konulu Seminerler, Kitap Okuma Saati, Üniversiteye Hazırlık Kursları, Sportif Faaliyetler, Tiyatro Gösterimleri, Bilgi Yarışmaları, Belgesel Günleri, Makale Yazımları, Ülkü Ocakları Dergi Okumaları, Konferans ve Sempozyumlar, Sosyal ve Kültürel Aktiviteler” yapılacağı açıklandı.

Bu haber 1902 kez okundu.
Eğitim - 10:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by