Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO 7.23
  • DOLAR 6.64

Ulusu Çayı Islahı Projesine Bismillah denildi

  Çankırı?da Yeni Gün Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın, 5.Bölge Müdürü Dr.Murat Alp, Çankırı DSİ Müdürü Murat Bingöl ve Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ile beraber bir ziyaret gerçekleştirildi. Çerkeş İlçesinde bulunan Ulusu Çayı Islahı Projesi için ?Kolları sıvadık inşallah yakın zamanda ihaleye çıkarılıp, Çerkeş halkımızın hizmetine kazandırılacak. İlçemize şimdiden hayırlı […]
Çankırı Gündemi - 6 Haziran 2019 09:07 A A

 

Çankırı?da Yeni Gün

Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın, 5.Bölge Müdürü Dr.Murat Alp, Çankırı DSİ Müdürü Murat Bingöl ve Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ile beraber bir ziyaret gerçekleştirildi.

Çerkeş İlçesinde bulunan Ulusu Çayı Islahı Projesi için ?Kolları sıvadık inşallah yakın zamanda ihaleye çıkarılıp, Çerkeş halkımızın hizmetine kazandırılacak. İlçemize şimdiden hayırlı uğurlu olsun.? denildi.

Geçtiğimiz haftalar da 2 can alan Çankırı?nın Çerkeş İlçesinde bulunan Ulusu Çayı çevre düzenlemesinin yapılıp, güvenli ve sosyal aktivitelere uygun balık tutulur, piknik yapılabilir hale gelmesi için Ulusu Çayı Islahı Projesine Bismillah denildi, Ulusu bilindiği gibi Çerkeş de seçim vaatleri olarak tüm partiler tarafından söylenmişti. Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu tarafından Çay Islahı Projesi ele alınarak yapım çalışmalarına kısa süre içerisinde başlanacağı söylendi. İnşallah Çerkeş İlçesi ve halkı için hayırlı bir proje olması dileği ile.

Bu haber 154 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by