Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mehmet Dinek hasta kabulüne başladı

Son dönemlerde yeni doktorlar ile kadrosunu güçlendiren Çankırı Özel Karatekin Hastanesine  Üroloji (Bevliye) Uzmanı Op.Dr. Mehmet Dinek de eklendi. Dinek, Kastamonu’daki görevinden ayrılması ve  gerekli resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından Çankırı Özel Karatakin Hastanesinde hasta kabulüne başladı. Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özkan yeni hekime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Özkan, hastane kadrosuna eklenen […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 15 Kasım 2022 18:02 A A

Son dönemlerde yeni doktorlar ile kadrosunu güçlendiren Çankırı Özel Karatekin Hastanesine  Üroloji (Bevliye) Uzmanı Op.Dr. Mehmet Dinek de eklendi. Dinek, Kastamonu’daki görevinden ayrılması ve  gerekli resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından Çankırı Özel Karatakin Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özkan yeni hekime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Özkan, hastane kadrosuna eklenen yeni hekimlerle daha güçlü olduklarını, yakın zamanda  da yeni hekimlerin hastane kadrosuna ekleneceğini söyledi.

Op. Dr. Mehmet Dinek  Kimdir?

Doğum yeri Kayseri olan Üroloji Hekimi Op.Dr. Mehmet Dinek, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde lisansını, Ankara Numune Hastanesinde de ihtisasını tamamlamıştır.

Dinek’in ihtisas alanları ise şu şekilde;

  • Prostat
  • Mesane Tümörü
  • Mesane Hastalıkları
  • Böbrek Ameliyatları
  • Böbrek Hastalıkları
  • İnfertilite (Kısırlık Tedavisi)
  • Sünnet
Bu haber 423 kez okundu.
Bölgesel - 18:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by