Sumitomo Rubber Ako
13° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Uyuşturucu madde imal ve ticareti

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Jandarma Komutanlığınca  yapılan basın duyurusunda, “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca uyuşturucu maddelerin imal edilmeden önce yakalanarak piyasaya sürülmesinin önlenmesine yönelik yapılan istihbari çalışmalar sonucunda Eldivan ve Kızılırmak ilçelerinde geçen hafta içerisinde yapılan operasyonlar sonucunda B.K. ve M.K. isimli şahısların ev, eklenti ve bahçelerinde yapılan aramada esrar üretimi amacıyla toplamda (34) […]
Çankırı Gündemi - 18 Ağustos 2020 09:51 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Jandarma Komutanlığınca  yapılan basın duyurusunda, “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca uyuşturucu maddelerin imal edilmeden önce yakalanarak piyasaya sürülmesinin önlenmesine yönelik yapılan istihbari çalışmalar sonucunda Eldivan ve Kızılırmak ilçelerinde geçen hafta içerisinde yapılan operasyonlar sonucunda B.K. ve M.K. isimli şahısların ev, eklenti ve bahçelerinde yapılan aramada esrar üretimi amacıyla toplamda (34) kök kenevir bitkisi, (1.300) gr. Kubar esrar, (1) adet ruhsatsız tabanca, (1) adet uyuşturucu kullanma aparatı ve bol miktarda mühimmat ele geçirilmiştir. Şüpheli B.K. isimli şahıs tutuklanarak Çankırı E Tipi Cezaevine teslim edilmiş, M.K. isimli şahıs ise Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış ve olaylar ile ilgili olarak adli soruşturmaya başlanılmıştır.

Çankırı Valiliğince suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 728 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by