Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Vali Abdullah Ayaz okul ziyaretlerine devam ediyor

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, okul ziyaretlerine devam ediyor. Her hafta başında bir okulu ziyaret eden Vali Ayaz, bu hafta İsmet İnönü Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu.  Sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Vali Abdullah Ayaz, daha sonra Okul Müdürü Murat Çolak’tan okulun durumu hakkında bilgi aldı.  Öğretmenlerle de bir araya gelen Ayaz, salgın nedeniyle belli […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 13 Ekim 2021 09:32 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, okul ziyaretlerine devam ediyor. Her hafta başında bir okulu ziyaret eden Vali Ayaz, bu hafta İsmet İnönü Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu. 

Sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Vali Abdullah Ayaz, daha sonra Okul Müdürü Murat Çolak’tan okulun durumu hakkında bilgi aldı. 

Öğretmenlerle de bir araya gelen Ayaz, salgın nedeniyle belli başlı bazı tedbirlere uyulması gerektiğini hatırlattı. Okullarda yüz yüze eğitimi sürdüreceklerini ifade eden Abdullah Ayaz, sağlıklı bir eğitim-öğretim dönemi için tedbirlere riayet etmenin önemine dikkat çekti.

Bu ziyarette Vali Ayaz’a İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar ve İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Oğuzhan Aykurt da eşlik etti.

Bu haber 105 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by