Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Aktaş Fabrikalarda Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı’da faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Ziyaretlerde Vali Aktaş’a Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Yakınkent OSB Müdürü Ahmet Usta ve 1074 Çankırıspor yöneticileri eşlik etti. İlk olarak Med-Mar Salti Tuz Fabrikasına giden heyet, Fabrika Sahibi Muhammed Agra ve […]
Çankırı Gündemi - 2 Ağustos 2019 09:50 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı’da faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Ziyaretlerde Vali Aktaş’a Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Yakınkent OSB Müdürü Ahmet Usta ve 1074 Çankırıspor yöneticileri eşlik etti.

İlk olarak Med-Mar Salti Tuz Fabrikasına giden heyet, Fabrika Sahibi Muhammed Agra ve Fabrika Müdürü Hasan Akgüç tarafından karşılandı. Daha sonra Sumitomo Lastik Fabrikasına geçildi. Orada da fabrika CEO’su Masatsugu Nishino, Fabrika Genel Müdürü Shinsuke Hayama ve diğer yetkililer karşıladı. En son ise Alpin Çorap Fabrikasına gidildi. Fabrika Sahibi Mustafa İlker Yaşır, Fabrika Müdür Yardımcısı Mustafa Kemal Mazlum tarafından karşılandı.

Ziyaret ve incelemelerden sonra program sona erdi.

Bu haber 1610 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by