Sumitomo Rubber Ako
22° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Vali Aktaş Karatekin Ortaokulu’nda ziyaret ve incelemelerde bulundu

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ Çankırı Karatekin Ortaokulu’nda ziyaret ve incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Okul Müdürü Mahmut Ş. Karaahmetoğlu, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ’a ziyarette İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy eşlik etti. 8/A sınıfında derse giren Vali Hamdi Bilge Aktaş, öğrenciler ile bir […]
Eğitim - 29 Kasım 2019 18:09 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ Çankırı Karatekin Ortaokulu’nda ziyaret ve incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Okul Müdürü Mahmut Ş. Karaahmetoğlu, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ’a ziyarette İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy eşlik etti.

8/A sınıfında derse giren Vali Hamdi Bilge Aktaş, öğrenciler ile bir araya geldikten sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle, okul ve öğrenciler hakkında görüşerek, detaylı bilgi aldı.

Akabinde Türkiye genelinde şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere yarışma ödüllerini takdim eden Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, ödül törenine katılan okul öğrencilerine de “Önümüzdeki yıllarda sizlerin de bu şekilde başarılı olmanızı temenni ediyorum” dedi.

Bu haber 1292 kez okundu.
Eğitim - 18:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by