Sumitomo Rubber Ako
31° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Aktaş’tan Sakarya’ya ziyaret

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Sakarya’da ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret eden Vali Aktaş kapıda karşılandı. Ayak üstü kısa bir sohbetin ardından Vali Aktaş, Sakarya Valiliği Şeref Defterini imzaladıktan sonra makama geçti. Misafirperverlikleri için Vali Aktaş, Vali Nayir’e teşekkür etti. Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ise kendilerini […]
Çankırı Gündemi - 23 Aralık 2019 09:21 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Sakarya’da ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret eden Vali Aktaş kapıda karşılandı. Ayak üstü kısa bir sohbetin ardından Vali Aktaş, Sakarya Valiliği Şeref Defterini imzaladıktan sonra makama geçti. Misafirperverlikleri için Vali Aktaş, Vali Nayir’e teşekkür etti.

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ise kendilerini Sakarya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Sohbet havasında geçen ziyaret, iki ilin genel durumu hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Vali Aktaş, Başkan Yüce’yi de ziyaret etti.

Vali Nayir’i ziyaretinin ardından Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Aktaş’a, nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ederek Sakarya’daki yatırım ve hakkında bilgi verdi.

Başkan Yüce, ziyaret sonrasında Aktaş’a hediye takdim etti.

Bu haber 3982 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by