Sumitomo Rubber Ako
16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Vali Aktaş’tan, Şehit Koca’nın ailesine bayram ziyareti

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve eşi Hanımefendi Seval Aktaş, Suriye’nin Azez kentinde gerçekleşen hain bir saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Yalçın Koca’nın ailesine Bayram ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Kızılırmak Kaymakam Vekili Göksel Yüksel, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve […]
Çankırı Gündemi - 10 Haziran 2019 19:00 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve eşi Hanımefendi Seval Aktaş, Suriye’nin Azez kentinde gerçekleşen hain bir saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Yalçın Koca’nın ailesine Bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarete Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Kızılırmak Kaymakam Vekili Göksel Yüksel, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve eşleri, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke ve diğer görevliler de katıldı. Şehidimizin babası Zekeriya Koca, Annesi Yurduşen Koca, Güneykışla Köyü Muhtarı Nevzat Taban ve şehidimizin yakınları ile köylüler tarafından karşılanan Vali Aktaş, ailenin bayramını kutladı. Ziyarette şehidimizin ve diğer şehitlerimizin ruhuna Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Kahraman Mehmetçiğimizin varlığı sayesinde bu topraklar üzerinde huzurla yaşadığımızı ifade eden Valimiz AKTAŞ, “Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Her zaman ailemizin yanında olmaya devam edeceğiz. Devletimiz sizleri yalnız bırakmayacaktır” dedi.

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ ve beraberindekiler şehit ailesi ve köylülerle bir süre sohbet ettikten sonra köyden ayrıldı.

 

Bu haber 1585 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by