Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz, Emniyet ve Jandarmadan brifing aldı

▌Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu ve ildeki son durum hakkında brifing aldı. Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu ve ildeki son durum hakkında brifing aldı. İlk olarak İl Emniyet Müdürlüğüne giden Vali Ayaz, […]
Çankırı Gündemi - 24 Haziran 2020 09:36 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu ve ildeki son durum hakkında brifing aldı.

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu ve ildeki son durum hakkında brifing aldı.

İlk olarak İl Emniyet Müdürlüğüne giden Vali Ayaz, burada İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından karşılandı. Emniyet Müdürlüğü şeref defterini de imzalayan Vali Abdullah Ayaz’a İl Emniyet Müdürü Aksoy tarafından hediye takdim edildi. Emniyet Müdürlüğünün çalışmaları ve ildeki son asayiş durumu ile ilgili brifing alan Vali Ayaz daha sonra İl Jandarma Komutanlığına geçti. İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve diğer komutanlar tarafından karşılanan Vali Ayaz, burada da şeref defterini imzalayarak, Jandarma Komutanlığının çalışmaları hakkında brifing aldı.

Bu haber 1598 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by