Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz: Fidan dikmek geleceğimiz için çok önemlidir

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca düzenlenen fidan dikim törenine katıldı. Çankırı Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz, Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca, Fikri Demirok Hatıra Ormanı fidan dikim törenine katılıdı. Törende Valimiz Abdullah Ayaz’a Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Korgun Kaymakam Vekili Mehmet […]
Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 7 Kasım 2020 10:31 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca düzenlenen fidan dikim törenine katıldı.

Çankırı Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz, Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca, Fikri Demirok Hatıra Ormanı fidan dikim törenine katılıdı.

Törende Valimiz Abdullah Ayaz’a Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Korgun Kaymakam Vekili Mehmet Kılıç, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program, Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanı Ali Harmancı’nın konuşması, 2017 yılında vefat eden Edebiyat Öğretmeni Fikri Demirok’un hayatının okunması ve protokol konuşmaları ile devam etti.

Programda konuşma yapan Valimiz Abdullah Ayaz, fidan dikmenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak “Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın yaptığı ağaçlandırma çalışmalarının haricinde Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşlarımızın fidan dikmeleri  geleceğimiz için çok önemlidir.” dedi.

Yapılan duanın ardından protokol üyelerince fidanların toprakla buluşturulmasından sonra program sona erdi.

Bu haber 3541 kez okundu.
Bölgesel - 10:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by