Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz gazetemizin 14. yaşını kutladı

Çankırı’da Yeni Gün Gazetemizin 14. yıl dönümü münasebeti ile Çankırı Vali Abdullah Ayaz bir kutmala mesajı yayınladı. Çankırı’da Yeni Gün Gazetemizin 14. Yılını kutlayan Vali Ayaz yayımladığı mesajında, “Diğer illere nazaran köklü bir basın tarihine sahip olan Çankırı’mızın güzide gazetelerinden Yeni Gün Gazetesi’nin Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Çankırı’mızdaki güncel olay ve bilgileri halka ulaştırmak, kamu-vatandaş bağını […]
Çankırı Gündemi - 6 Temmuz 2020 09:46 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Gazetemizin 14. yıl dönümü münasebeti ile Çankırı Vali Abdullah Ayaz bir kutmala mesajı yayınladı.

Çankırı’da Yeni Gün Gazetemizin 14. Yılını kutlayan Vali Ayaz yayımladığı mesajında,

“Diğer illere nazaran köklü bir basın tarihine sahip olan Çankırı’mızın güzide gazetelerinden Yeni Gün Gazetesi’nin Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Çankırı’mızdaki güncel olay ve bilgileri halka ulaştırmak, kamu-vatandaş bağını kurmak ve ilimizin kalkınması için yapılan çalışmalara destek olma anlamında önemli bir vazifesi olan gazetelerimiz, bu kutsal görevleri layıkıyla yerine getirmektedir.

Kamu görevi olarak yaptığı müstesna haberlerle yayın hayatına devam eden Yeni Gün Gazetesi’nin 14. Kuruluş yıldönümünü bir kez daha kutluyor, sizleri ve tüm çalışma arkadaşlarınızı tebrik ediyor, yayın hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber 1237 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by