Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Brifing Aldı

Çankırı’da Yeni Gün Kısa süre önce Çankırı’daki görevine başlayan Vali Abdullah Ayaz, kurumlardan brifing almaya, kurumların Çankırı’daki çalışmaları hakkında bilgi almaya devam ediyor. Vali Ayaz, son olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden brifing aldı. Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bilgilerin ve çalışmaların sunumunun yapıldığı brifing toplantısında Çankırı’nın eğitim çalışmaları tüm yönleri ile ele alındı. Brifing toplantısında müdürlüğün […]
Çankırı Gündemi - 2 Temmuz 2020 10:16 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Kısa süre önce Çankırı’daki görevine başlayan Vali Abdullah Ayaz, kurumlardan brifing almaya, kurumların Çankırı’daki çalışmaları hakkında bilgi almaya devam ediyor.

Vali Ayaz, son olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden brifing aldı. Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bilgilerin ve çalışmaların sunumunun yapıldığı brifing toplantısında Çankırı’nın eğitim çalışmaları tüm yönleri ile ele alındı. Brifing toplantısında müdürlüğün öğretmen ve öğrenci durumları, eğitim kurumlarına ait bina ve derslik durumları,  yeni yapılan eğitim kurumları bilgisi ve yatırımlar, gerçekleştirilen projeler, seminer ve eğitim faaliyetleri, özel eğitim ve rehberlik alanında yapılan çalışmalar, sınav başarı durumlarına ait istatistiki veriler paylaşıldı.

Toplantıya Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, İL Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar ve diğer yetkililer katıldı.

Bu haber 1541 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by