Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden brifing aldı

Çankırı’da Yeni Gün Vali Abdullah Ayaz, kurumlardan çalışmalarıyla ilgili brifing almaya devam ediyor. Vali Ayaz, Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kurumun çalışmalarıyla ilgili ayrıntılı brifing aldı. 21 Temmuz 2020 tarihinde saat 16.30’da gerçekleşen inceleme ve brifingde Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır, Çankırı tarımı hakkında genel bir sunum yaptı. […]
Bölgesel - 23 Temmuz 2020 09:49 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Vali Abdullah Ayaz, kurumlardan çalışmalarıyla ilgili brifing almaya devam ediyor. Vali Ayaz, Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kurumun çalışmalarıyla ilgili ayrıntılı brifing aldı.

21 Temmuz 2020 tarihinde saat 16.30’da gerçekleşen inceleme ve brifingde Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Çakır, Çankırı tarımı hakkında genel bir sunum yaptı. Çankırı İlinin İç Anadolu Bölgesinde karasal iklimin hakim olduğu bir yapı gösterdiğini belirten Çakır, “İlimizin sosyo-ekonomik yapısının ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılığa bağlı olduğunu, Bitkisel ve Hayvancılığın birbirini tamamlayan ve her ikisi de önem arz eden bir yapıdadır” dedi.

İlimiz tarımına ait verilerin de paylaşıldığı brifingde ilimizde öne çıkan ürünler ve sorunlar ile ilimizin hayvancılığına ilişkin sunum ile tarımın daha ileriye taşınması konularında sunum yapıldı.

Brifingde Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri de hazır bulundu.

Boşaltılmış Emniyet Binalarında inceleme

Vali Abdullah Ayaz, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü brifinginden sonra, İlimizde bulunan Emniyet Müdürlüğüne ait eski ve boşaltılmış olan lojmanları ve Şehit Nurettin Cinsoy Polis Karakolu’nda incelemelerde bulunarak, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve diğer yetkililerden bilgi aldı.

Bu haber 11167 kez okundu.
Bölgesel - 09:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by