Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz ilçeleri ziyaret ediyor

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı’nın Eldivan ve Orta ilçelerinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi almak amacıyla ilçelere ziyarette bulundu. Abdullah Ayaz ilk olarak Eldivan Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Eldivan Kaymakamı Mustafa Babacan ile görüşme gerçekleştiren Abdullah Ayaz, İlçe genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Abdullah Ayaz, Kaymakam Mustafa Babacan ile birlikte Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 30 Kasım 2021 17:44 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı’nın Eldivan ve Orta ilçelerinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi almak amacıyla ilçelere ziyarette bulundu.

Abdullah Ayaz ilk olarak Eldivan Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Eldivan Kaymakamı Mustafa Babacan ile görüşme gerçekleştiren Abdullah Ayaz, İlçe genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Abdullah Ayaz, Kaymakam Mustafa Babacan ile birlikte Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nu gezen Ayaz, Yüksek Okul Müdürü Bedri Eminsoy ve Okul Sekreteri Hasan Durucan’dan okul ile ilgili bilgi aldı.

Daha sonra Vali Ayaz, inşası devam eden Eldivan Hükümet konağını inceleyerek Eldivan Kaymakamı Mustafa Babacan’dan inşaat süreci hakkında bilgi aldı.

Ayaz, inşaat halindeki Devrez Kızlar yolu Prof. Dr. Hasan Zuhri Sarıkaya Barajı’na da ziyaret gerçekleştirdi. İnşaat halindeki baraj hakkında da detaylı bilgi aldı.

Vali Abdullah Ayaz, Orta Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve diğer yetkililerle birlikte yapımı tamamlanan Orta İsmail & Nazire Ünal Ortaokulunda incelemelerde bulundu.

Bu haber 389 kez okundu.
Bölgesel - 17:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by