Sumitomo Rubber Ako
13° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz; Maske, Mesafe ve Temizlik hatırlatması yaptı

Çankırı’da Yeni Gün Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganıyla gerçekleştirilen Covid-19 denetimleri devam ediyor. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, bu kez de Esentepe Caddesi ve Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda denetime çıktı. Çankırı’nın en yoğun bölgelerinden biri olan Buğdaypazarı Mahallesindeki Esentepe Caddesindeki esnafları denetleyen Vali Ayaz, esnaf ve vatandaşlara Maske, Mesafe, Temizlik hatırlatması yaptı. Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda […]
Çankırı Gündemi - 21 Eylül 2020 09:53 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganıyla gerçekleştirilen Covid-19 denetimleri devam ediyor. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, bu kez de Esentepe Caddesi ve Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda denetime çıktı. Çankırı’nın en yoğun bölgelerinden biri olan Buğdaypazarı Mahallesindeki Esentepe Caddesindeki esnafları denetleyen Vali Ayaz, esnaf ve vatandaşlara Maske, Mesafe, Temizlik hatırlatması yaptı. Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda da denetim gerçekleştiren Vali Ayaz, burada dinlenen ve piknik yapan vatandaşlarla sohbet ederek, Covid-19 tehlikesine karşı dikkatli olmaları çağrısında bulundu.

Denetimlerde Vali Abdullah Ayaz’a İl Göç İdaresi Müdür Vekili Yusuf Keten, Halk Sağlığı Müdürü Hasan Karayel ve diğer yetkililer de eşlik etti.

Bu haber 367 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by