Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz okul ziyaretlerine devam ediyor

Her hafta bir okulu ziyaret eden Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, bu hafta da Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. Okul öğretmenleriyle bir araya gelerek bir süre görüşen Vali Ayaz, ardından sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle dersleri ve okul hayatlarıyla ilgili sohbet etti. Abdullah Ayaz, daha sonra Okul Müdürü Hasan Kocaoğlu’ndan ayrıntılı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 23 Kasım 2021 19:27 A A

Her hafta bir okulu ziyaret eden Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, bu hafta da Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Okul öğretmenleriyle bir araya gelerek bir süre görüşen Vali Ayaz, ardından sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle dersleri ve okul hayatlarıyla ilgili sohbet etti. Abdullah Ayaz, daha sonra Okul Müdürü Hasan Kocaoğlu’ndan ayrıntılı bilgi aldı.

Öğretmenlerle de bir araya gelen Ayaz, salgın nedeniyle belli başlı bazı tedbirlere uyulması gerektiğini hatırlattı. Okullarda yüz yüze eğitimi sürdüreceklerini ifade eden Vali Abdullah Ayaz, sağlıklı bir eğitim-öğretim dönemi için tedbirlere riayet etmenin önemine dikkat çekti.

Ziyarette Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Oğuzhan Aykurt da hazır bulundu.

Bu haber 165 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by