Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz: Sabrın sonu selamettir

Çankırı’da Yeni Gün Sağlık Bakanlığı, illere göre koronavirüs tablosunu haftalık olarak açıklamaya başladı. Tabloda her 100 bin kişide görülen vaka sayısı haftalık olarak yer alıyor. Çankırı diğer illere göre düşük vaka ortalamasıyla dikkat çekti. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Çankırı’nın vaka ortalamasında vakanın en az olduğu iller arasında olduğunu belirtti. […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 18 Şubat 2021 09:41 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Sağlık Bakanlığı, illere göre koronavirüs tablosunu haftalık olarak açıklamaya başladı. Tabloda her 100 bin kişide görülen vaka sayısı haftalık olarak yer alıyor. Çankırı diğer illere göre düşük vaka ortalamasıyla dikkat çekti.

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Çankırı’nın vaka ortalamasında vakanın en az olduğu iller arasında olduğunu belirtti. Vali Ayaz paylaşımında, “Vaka ortalaması en iyi olan illerden birisiyiz. Sabırları için Çankırılı hemşehrilerime, gayretleri için mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Lütfen rehavete kapılmadan #SağlıkİçinHepimizİçin tedbirlere uymaya devam edelim” dedi.Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, #SabrınSonuSelamet etiketi ile paylaşımda bulundu.

Bu haber 4140 kez okundu.
Bölgesel - 09:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by