Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz, Şehit Ailelerine ziyarette bulundu

Çankırı’da Yeni Gün İlçe ziyaretleri kapsamında Şabanözü ve Orta İlçesine giden Vali Abdullah Ayaz, İlk olarak Şabanözü İlçesinde ikamet eden Şehit Murat Somuncu’nun ailesi ve yakınlarını ziyaret etti. Ziyarette Vali Abdullah Ayaz’a, Şabanözü Kaymakam V. Ferhat Altay ile Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan eşlik etti Şehidin Annesi Fatma Somuncu ile sohbet eden Vali  Abdullah Ayaz, […]
Çankırı Gündemi - 3 Temmuz 2020 09:41 A A

Çankırı’da Yeni Gün

İlçe ziyaretleri kapsamında Şabanözü ve Orta İlçesine giden Vali Abdullah Ayaz, İlk olarak Şabanözü İlçesinde ikamet eden Şehit Murat Somuncu’nun ailesi ve yakınlarını ziyaret etti.

Ziyarette Vali Abdullah Ayaz’a, Şabanözü Kaymakam V. Ferhat Altay ile Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan eşlik etti

Şehidin Annesi Fatma Somuncu ile sohbet eden Vali  Abdullah Ayaz, Şehit Murat Somuncu için yapılan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve duanın ardından ziyaretten ayrıldı.

Vali Abdullah Ayaz, Orta Kaymakamı Bayram Yıldız ve Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay ile birlikte Orta İlçesinde ikamet eden Şehit. P. Onb. Bayram Okçu’nun ailesi ve yakınlarını ziyaret etti.

Şehidin Babası Hüseyin Okçu ve Annesi Fatma Okçu ile görüşen Vali Abdullah Ayaz, Şehit P. Onb. Hüseyin Okçu için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve duanın ardından ziyaretten ayrıldı.

Bu haber 1819 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by