Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz, şehit annelerini ziyaret etti

Vali Abdullah Ayaz Anneler Günü münasebetiyle şehit annelerini ziyaret etti. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz Anneler Günü’nde şehit annelerini yalnız bırakmadı. Valimiz Abdullah Ayaz, Anneler Günü nedeniyle şehit annelerini ziyaret etti. Şehit ailelerini her fırsatta ziyaret ederek yalnız bırakmayan Valimiz Ayaz, bu kez Anneler Günü nedeniyle Kızılırmak […]
Çankırı'da Yeni Gün - Burak Kaya - Bölgesel - 10 Mayıs 2021 15:07 A A

Vali Abdullah Ayaz Anneler Günü münasebetiyle şehit annelerini ziyaret etti.

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Valimiz Abdullah Ayaz Anneler Günü’nde şehit annelerini yalnız bırakmadı. Valimiz Abdullah Ayaz, Anneler Günü nedeniyle şehit annelerini ziyaret etti. Şehit ailelerini her fırsatta ziyaret ederek yalnız bırakmayan Valimiz Ayaz, bu kez Anneler Günü nedeniyle Kızılırmak ilçemizin Güneykışla Köyünde ikamet eden Şehit Sözleşmeli Er Yalçın Koca ile J. Uzm. Çvş. Asil Koca’nın annelerini ziyaret etti. Valimiz Abdullah Ayaz’a Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Tunç ile Kızılırmak Kaymakamı Emine Dilce de eşlik etti.

Şehit annelerinin Anneler Gününü kutlayan Valimiz Abdullah Ayaz, kendilerine, çocuklarının hatırasını yaşatması amacıyla gül fidesi hediye etti. Ziyaretlerde şehitlerimiz için Kuran okunarak dualar edildi. Valimiz Ayaz ve beraberindekiler daha sonra Güneykışla köyünden ayrıldı” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 352 kez okundu.
Bölgesel - 15:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by