Sumitomo Rubber Ako
13° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz, “Sınıf mevcutları alınan tedbirlere göre düzenlendi”

Çankırı’ da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz,  anasınıfı ve birinci sınıf öğrencilerini yüz yüze eğitimin ilk gününde yalnız bırakmadı. Çankırı’daki okullarda yüz yüze eğitim, ana sınıfı ve ilkokul birinci sınıflarda başladı. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ile birlikte Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu’nda 1’inci sınıfları ve anasınıfını ziyaret ederek, öğrencilere […]
Çankırı Gündemi - 22 Eylül 2020 09:40 A A

Çankırı’ da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz,  anasınıfı ve birinci sınıf öğrencilerini yüz yüze eğitimin ilk gününde yalnız bırakmadı.

Çankırı’daki okullarda yüz yüze eğitim, ana sınıfı ve ilkokul birinci sınıflarda başladı.

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ile birlikte Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu’nda 1’inci sınıfları ve anasınıfını ziyaret ederek, öğrencilere kitap dağıttı. Çeşitli hediyeler verdi.

Vali Ayaz, burada yaptığı açıklamada, 2 bin 150 birinci sınıf, 1608 de anasınıfı öğrencisinin okula başladığını söyledi. Koronavirüse karşı gereken tüm tedbirlerin alındığını belirten Vali Abdullah Ayaz, “Sınıf mevcutları alınan tedbirlere göre düzenlendi. Şimdilik çocuklar haftanın belli günleri okula gidecek. İnşallah önümüzdeki süreçte vaka sayılarındaki düşüşle beraber normal eğitime geçmeyi hedefliyoruz. Hiçbirimiz ilköğretimin başladığı gün okullarımızı böyle görmeyi istemezdik ama önce sağlık” diye konuştu.

Bu haber 449 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by