Sumitomo Rubber Ako
12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz, “tedbiri elden bırakmayalım”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valiliği tarafından yürütülen pandemi denetimleri akşamlarıda devam ediyor. Çankırı Valiliği sosyal medya hesabından konu ile ilgili, “Valimiz @AbdullahAyaz78, ilimizde faaliyet gösteren kafelerde Covid-19 denetimi gerçekleştirdi. Valimiz Ayaz, Kafe İşletmecileri ve vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik uyarısında bulundu” ifadelerini kullanarak #SağlıkİçinHepimizİçin başlığında yayınlandı. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz konu ile ilgili sosyal medya […]
Çankırı Gündemi - 28 Eylül 2020 09:43 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valiliği tarafından yürütülen pandemi denetimleri akşamlarıda devam ediyor.

Çankırı Valiliği sosyal medya hesabından konu ile ilgili, “Valimiz @AbdullahAyaz78, ilimizde faaliyet gösteren kafelerde Covid-19 denetimi gerçekleştirdi. Valimiz Ayaz, Kafe İşletmecileri ve vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik uyarısında bulundu” ifadelerini kullanarak #SağlıkİçinHepimizİçin başlığında yayınlandı.

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İşletme sahipleri ve çalışanlarına kurallara riayet etme gayretleri için teşekkür ediyorum. Her türlü sosyal faaliyetimizde azami dikkat etmemiz gerekmekte, tedbiri elden bırakmayalım. İnşallah el birliğiyle bu günleri atlatacağız” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 740 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by