Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz Yapraklı ilçesinde incelemelerde bulunarak, brifing aldı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, göreve geldikten sonra hızla başladığı ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Yapraklı ilçesine giden Vali Abdullah Ayaz,  İlçe Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç’ı ziyaret ederek ilçenin son durumu hakkında brifing aldı. Yapraklı Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç ve birim amirleri Yapraklı’da yapılan ve yapılacak olan yatırımlar, projeler ve diğer çalışmalar hakkında Vali […]
Çankırı Gündemi - 1 Temmuz 2020 09:52 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, göreve geldikten sonra hızla başladığı ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Yapraklı ilçesine giden Vali Abdullah Ayaz,  İlçe Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç’ı ziyaret ederek ilçenin son durumu hakkında brifing aldı.

Yapraklı Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç ve birim amirleri Yapraklı’da yapılan ve yapılacak olan yatırımlar, projeler ve diğer çalışmalar hakkında Vali Ayaz’a detaylı brifing verdi. Daha sonra esnaf ziyareti yaparak, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör’ü ziyaret eden Vali Abdullah Ayaz, Belediye Başkanı Ömer Güngör ile bir süre görüştü. Belediye ziyaretinin ardından Yapraklı Hanımelleri Kültür Evi, H. Mustafa Efendi Camisi Karacaözü köyündeki asırlık meşe ağacını, Yapraklı Yaylası ve Yapraklı Göletinde incelemelerde bulunan Vali Abdullah Ayaz ilgililerden bilgi aldıktan sonra Yapraklı İlçesinden ayrıldı.

Bu haber 1499 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by