Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz Yıldıztepe Kayak Merkezi’nde incelemelerde bulundu

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı’nın gözde kayak merkezlerinden olan Yıldıztepe Kayak Merkezinde incelemelerde bulunarak, Yıldıztepe Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi İmar Planı Revizyonu çalışmaları hakkında bilgi alarak istişarelerde bulundu. Bu incelemelerde Vali Ayaz’a, Ilgaz Kaymakamı Osman Uğurlu, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız ve […]
Çankırı Gündemi - 8 Ağustos 2020 10:00 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı’nın gözde kayak merkezlerinden olan Yıldıztepe Kayak Merkezinde incelemelerde bulunarak, Yıldıztepe Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi İmar Planı Revizyonu çalışmaları hakkında bilgi alarak istişarelerde bulundu.

Bu incelemelerde Vali Ayaz’a, Ilgaz Kaymakamı Osman Uğurlu, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız ve teknik personel eşlik etti.

Yıldıztepe Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi İmar Planı Revizyonu Çalışmalarının yapılması planlanan alanları ve Yıldıztepe Kayak Merkezinin zirvede bulunan tesislerini yerinde inceleyen Vali Abdullah Ayaz, programdan ayrıldı.

Bu haber 903 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by