Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Vali Ayaz’dan Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Mesajında Ayaz, “15 Temmuz; karanlık bir zihniyetin hain emellerine ulaşmak amacıyla tertiplediği darbe ve işgal teşebbüsünün millet iradesiyle tarihin karanlık sayfalarına gömüldüğü gündür. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara akın eden aziz milletimiz, Anayasal düzen […]
Çankırı Gündemi - 15 Temmuz 2020 09:46 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Mesajında Ayaz, “15 Temmuz; karanlık bir zihniyetin hain emellerine ulaşmak amacıyla tertiplediği darbe ve işgal teşebbüsünün millet iradesiyle tarihin karanlık sayfalarına gömüldüğü gündür.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara akın eden aziz milletimiz, Anayasal düzen ile temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik olarak kendi iradesine karşı yapılan bu darbe ve işgal teşebbüsünü tarihte eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık destanı yazarak akim bırakmıştır.

Bu vesileyle halkımızın Demokrasi ve Millî Birlik Günü’nü kutluyor, bu uğurda canını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve acil şifalar diliyorum”dedi.

Bu haber 966 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by