Sumitomo Rubber Ako
-3° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Valilik 23 Nisan’da çocukları yalnız bırakmadı

Çankırı’da Yeni Gün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı bu yıl evlerde kutlandı. Büyük bir coşkuyla kutlanan 23 Nisan’da çocuklara evlerinde sürprizler yapıldı. Çankırı’da eğitim gören binlerce çocuk, Koronavirüs salgını nedeniyle eğitime ara verilmesi nedeniyle bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evde kutladı. Çankırı Valiliği de çocukları yalnız bırakmayarak, Vefa Sosyal Destek […]
Çankırı Gündemi - 25 Nisan 2020 11:27 A A

Çankırı’da Yeni Gün

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı bu yıl evlerde kutlandı. Büyük bir coşkuyla kutlanan 23 Nisan’da çocuklara evlerinde sürprizler yapıldı.

Çankırı’da eğitim gören binlerce çocuk, Koronavirüs salgını nedeniyle eğitime ara verilmesi nedeniyle bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evde kutladı. Çankırı Valiliği de çocukları yalnız bırakmayarak, Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığıyla küçük sürprizler yaptı. Evlerinde ziyaret edilen çocuklara pasta kesilerek çeşitli hediyeler verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü, AFAD, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’nın da destek verdiği kutlamalar çerçevesinde Çankırılı minikler bu en mutlu günlerinde yalnız bırakılmadı.

Gün boyu devam eden ev ziyaretleri ve diğer etkinlikler akşam saat 21.00’da balkonlardan İstiklal Marşı’nın okunması ile son buldu. Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’da etkinliklere iştirak ederek bütün Çankırı halkı ile birlikte İstiklal Marşı’nı okudu.

Kutlamalara ayrıca Emir Karatekin Erkek Öğrenci Yurdunda karantina altında olan vatandaşlar da İstiklal marşı okuyarak katıldı.

Bu haber 1515 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by