Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“YAPILAN HAYIRLI HİZMETLERİ TEBRİK EDİYORUZ”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak, siyasi partilerin il başkanları ile birlikte 2020 yılı değerlendirmesini yapmak ve güncel konuları ele almak üzere yaptığımız röportajda Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci yer aldı. Gazetemiz Yazarı Fatih Karamaz tarafından gerçekleştirilen röportajda Müjdeci, Çankırı Belediyesi’nin icraatları hakkında değerlendirmelerde bulundu. “Yapılan hayırlı hizmetleri tebrik […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 24 Aralık 2020 11:11 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da Yeni Gün Gazetesi olarak, siyasi partilerin il başkanları ile birlikte 2020 yılı değerlendirmesini yapmak ve güncel konuları ele almak üzere yaptığımız röportajda Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci yer aldı.

Gazetemiz Yazarı Fatih Karamaz tarafından gerçekleştirilen röportajda Müjdeci, Çankırı Belediyesi’nin icraatları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“Yapılan hayırlı hizmetleri tebrik ediyoruz”

Tatlı Çay projesinden dolayı İsmail Hakkı Esen’e bir kez daha teşekkürlerini ifade eden Müjdeci, “Çankırı Belediye Başkanlığı’nın 2018 yılındaki seçimlerde, biliyorsunuz 16 yıllık AK Parti belediyesinde bir değişim oldu. Bu noktada da İsmail Hakkı Esen Bey’i özellikle tatlı çay projesine yapmış olduğu katkılarından dolayı tebrik ediyorum. Geçen günlerde de bir basın açıklamasında bulunduk akabinde de belediye başkanımız bizzat kendisi bizi arayarak teşekkürlerini ifade etti. Biz parti olarak; insanları, partileri kötülemek değil yapılan yanlışları ifade etmek çözümü de ortaya koymak istiyoruz. Yapılan hayırlı hizmetleri de tebrik ediyoruz. Bu noktada da Çankırı Belediye Başkanlığı’nı yapmış olduğu bu hayırlı hizmetten dolayı tebrik ediyorum. Teşekkürlerimi ifade ediyorum. Bir tek ağaç budaması noktasında bize gelip söyleyenler oldu. Çankırı’dan yeşillik gitti ağaçlar budandı diye söyleyenler oldu. Onunla alakalı biz bir iki tane ziraat mühendisi arkadaşımızla görüştük. Ağaçların budandığında daha da gür çıkacağını ifade ettiler. Bu nokta itibarı ile de biz belediyemizde bir sıkıntı görmüyoruz” şeklinde konuştu.

“Belediye, AK Parti’den gerekli desteği alabiliyor mu?”

Çankırı Belediyesi’nin yeterli bütçe alıp alamadığının sorulması gerektiğini söyleyen Müjdeci, “Aslında şunu sormak lazım. Acaba Çankırı Belediyesi Cumhur İttifakı’nın bir ortağı olarak yerelde iktidara geldiği halde mecliste çoğunluğu bulunan AK Parti’den gerekli desteği alabiliyor mu? Mecliste çoğunlukta olan AK Parti’nin grup başkan vekili Çankırı’dan, milletvekili AK Parti’den. Milliyetçi Hareket Partisi’nden olan Çankırı Belediyesi istediği bütçeyi iktidar partisinden alabiliyor mu? Çözümü kendi aralarında sağlayabiliyorlar mı? Asıl sorulması gereken soru bu diye düşünüyorum” dedi.

Bu haber 9663 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by