Sumitomo Rubber Ako
22° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Yapraklı Beldiye Başkanı Halk günü toplantısı yaptı

Çankırı’da Yeni Gün Yapraklı Belediye Başkanlığınca Düzenlenen “Ortak Akıl Ortak Karar” Halk Günü İstişare Toplantısı Yapıldı. Yapraklı Belediye Düğün Salonunda yapılan toplantıya kendisi de Yapraklının öz evladı olan Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, MHP Çankırı İl Başkanı Hasan Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Bostan, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, İlçe Başkanı Ahmet Mutlu, Yapraklı […]
Çankırı Gündemi - 3 Aralık 2019 10:27 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yapraklı Belediye Başkanlığınca Düzenlenen “Ortak Akıl Ortak Karar” Halk Günü İstişare Toplantısı Yapıldı.

Yapraklı Belediye Düğün Salonunda yapılan toplantıya kendisi de Yapraklının öz evladı olan Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, MHP Çankırı İl Başkanı Hasan Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Bostan, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, İlçe Başkanı Ahmet Mutlu, Yapraklı Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe teşkilatı yönetim üyeleri ile Yapraklı Halkı katıldı.

Çankırı Belediye Başkanı Ismail Hakkı Esen, “Çankırı Belediye Başkanı olduktan sonra ilk işlerinin savurganlığa, israfa dur demek olduğunu, popilist yaklaşımlarla değil iki aylık hayırlı olsun ziyaretleri sonrası sahaya inerek işleri yerinde takip ederek Çankırı için elzem olan işlere öncelik verdiklerini, bu zamana kadar borç yığınından 10 milyon liralık borç eksilttiklerini bunuda tasarruf ederek sağladıklarını söyledi.

Esen” Yapraklı benim baba ocağım elbetteki Yapraklı için ne gerekiyorsa yapacağız. Ömer Güngör Başkanımla gerekli çalışmaları yürüterek Çankırımızı ve Yapraklımızı turizm kenti yapacağız.” dedi.

Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör “ Bugüne kadar ilçemizin mezarlıklarından başlayarak temizleme ve düzenleme işlerini bir bir yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Öncelikle İsmail Hakkı abime çok teşekkür ederim. İlçemiz için ne istediysek desteğini esirgemedi çarşı meydanımızın sıcak asfalt yapılmasında ve genişletilmesinde Bir trilyonluk destek sağladı Allah ondan ve ekibinden razı olsun. Çay içi çayımızın ıslahına başladık çay içi köprüsünden Büyük Göletin altına kadar olan kısmı tamamlayacağız. daha sonra köprünün aşağısına doğru olan kısma başlayacağız” dedi.

Bir çok konuda bilgilendirme yapan Ömer Güngör istişare bölümünden vatandaşlardan gelen soruları bir bir yanıtladı.

Oldukça verimli geçen toplantının sonunda Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve Belediye başkan yardımcısı ile meclis üyelerine Ömer Güngör tarafından ve Ilçe Başkanı Ahmet Mutlu tarafından plaket takdim edildi.

Bu haber 1011 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by