Sumitomo Rubber Ako
11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Yapraklı Belediye Başkanı’ndan kamuoyu açıklaması

Çankırı’da Yeni Gün Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör kamuoyu açıklaması yayınladı. Yayınlanan açıklamada kamuoyunun dikkatine diyerek başlayan Güngör,”Gerek sosyal medyada, gerek yerel haber sitelerinde Yapraklı Belediye Sporumuz ve Kurşunlu Belediye Spor arasında oynanan müsabaka sonrası yaşanan tatsız olayları takbih etmekle birlikte bu olaylardan ötürü memleketimize hemşerilerimize ve şahsıma atılan iftiralara sessiz kalamayacağım. Yanlış algı oluşturup […]
Çankırı Gündemi - 7 Ocak 2020 10:38 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör kamuoyu açıklaması yayınladı. Yayınlanan açıklamada kamuoyunun dikkatine diyerek başlayan Güngör,”Gerek sosyal medyada, gerek yerel haber sitelerinde Yapraklı Belediye Sporumuz ve Kurşunlu Belediye Spor arasında oynanan müsabaka sonrası yaşanan tatsız olayları takbih etmekle birlikte bu olaylardan ötürü memleketimize hemşerilerimize ve şahsıma atılan iftiralara sessiz kalamayacağım.

Yanlış algı oluşturup bizi suçlamalarınıza izin vermem.

Öncelikle unutulmamalıdır ki Yapraklıda Kurşunluda güzel Çankırımızın birer ilçesidir.

Hem siyasileri hem teknik sorumluları hem de halkı birbirini seven iki memleketi bu şekilde 2- 3 tane kendini bilmez şahsiyetlerin yapmış oldukları paylaşımlarla birbirine düşüremezsiniz

Misafir takım Kulüp Başkanı ve teknik sorumlusu bizlerinde olayı yatıştırmak istediğimizin farkında olup defalarca söylemde bulunmuşlardır.

Sürekli şahsıma ve ilçe Kaymakamımıza gerekli tedbiri almadığımız yönünde yapılan suçlamaları kabul etmiyoruz.

Gerek İlçe Emniyet Personeli gerek Jandarma Personeli olsun üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapmıştır bundan da kimsenin şüphesi yoktur ve sosyal medyada dolaşan videolarda da bu açık ve net bir şekilde görülmektedir.

Olay saatinden itibaren algı oluşturmak için yapılan tüm sosyal medya paylaşımlarının takipçisi olduğumuz bilinmelidir

Yapılan paylaşımlarda ki yorumlarda şahsıma yönelik hakaretinde edilen tehtidlerinde farkında olup

Bu saatten itibaren ilçemiz protokolüne hemşehrilerimize ve sporcularımıza sosyal medya üzerinden yapılan tüm yalan yanlış söylemlerden ve hakaretlerden dolayı yargıya basvuracağımızı kamuoyuna bildiririm.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1269 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by