Sumitomo Rubber Ako
13° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Yapraklı’da Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi

Çankırı?da Yeni Gün Yapraklı Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç Başkanlığında; Yapraklı köy ve Mahalle muhtarları ile Mayıs Ayı Muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya katılan Muhtarların talepleri alınarak, Kaymakam Kılıç tarafından ilgili kurum ve kuruluşlara aktarılacağı ve takip edileceği belirtildi. Yapraklı Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç; yaklaşık 3,5 saat süren toplantı sonrası toplantıya katılan Muhtarlarımıza […]
Çankırı Gündemi - 8 Haziran 2019 20:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Yapraklı Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç Başkanlığında; Yapraklı köy ve Mahalle muhtarları ile Mayıs Ayı Muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya katılan Muhtarların talepleri alınarak, Kaymakam Kılıç tarafından ilgili kurum ve kuruluşlara aktarılacağı ve takip edileceği belirtildi.

Yapraklı Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç; yaklaşık 3,5 saat süren toplantı sonrası toplantıya katılan Muhtarlarımıza teşekkür etti ve köylerinin sorunlarıyla yakından ilgili olmalarını istedi.

 

Bu haber 239 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 20:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by