Sumitomo Rubber Ako
16° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Yapraklı’da Yangın

Çankırı’da Yeni Gün Yapraklı da Yangın İlçe sakinlerinden MHP İl genel meclisi üyesi Ahmet Özen ve MHP belediye meclis üyesi Fatih Özen ‘in ikamet ettiği evde Perşembe günü akşam saatlerinde evlerinin çatısında yangın çıktığı,  yangında can kaybı yaşanmadığı, maddi hasarın meydana geldiği, erken müdahale sonucu kısa zamanda söndürüldüğü öğrenildi. Yapraklılı vatandaşlar yangın hakkında yangına ilk […]
Çankırı Gündemi - 30 Kasım 2019 14:14 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yapraklı da Yangın İlçe sakinlerinden MHP İl genel meclisi üyesi Ahmet Özen ve MHP belediye meclis üyesi Fatih Özen ‘in ikamet ettiği evde Perşembe günü akşam saatlerinde evlerinin çatısında yangın çıktığı,  yangında can kaybı yaşanmadığı, maddi hasarın meydana geldiği, erken müdahale sonucu kısa zamanda söndürüldüğü öğrenildi. Yapraklılı vatandaşlar yangın hakkında yangına ilk müdahalede bulunanların Aşağı Mahalle Muhtarı Recep Kiremit ve Cami Kebir Mahalle Muhtarı Mustafa Kiremit’in olduğunu, muhtalarımız Yapraklıda meydana gelen her olayda, yardımda her zaman koşarak geliyorlar Allah onlardan razı olsun. Her mahalleye böyle muhtarlar nasip etsin dediler.

Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör  sosyal medyadan yaptığı açıklamasında “Yangının söndürülmesinde öncelikle itfaiye personellerime, ilçemiz sağlık ekibine, emniyet amirimize ve personellerine, Yapraklımın her zorlukta el ele verip birlik olan birbirinden değerli güzel halkına, hangi gün ne için kendisini aradık ise anında yanımızda olan hemşerimiz Çankırı Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı Esen ağabeyime ve Çankırı Belediyesi İtfaiye ekiplerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hemşerilerimize ve ilçemize geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, halkımızın baca temizliği konusunda biraz daha titiz davranmasını istiyorum” dedi.

Bu haber 1167 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 14:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by