Sumitomo Rubber Ako
18° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Yaya Öncelikli Trafik Yılı ve Trafik Haftası Kapsamında Çalışmalar Sürüyor

Çankırı’da Yeni Gün Ilgaz Belediyesinden yapılan açıklamaya göre; “2019 Yılı İçişleri Bakanlığımız tarafından “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” kabul edilmiş ve bu kapsamda farkındalık oluşturacak şekilde çalışmalara başlanmıştır. 2019 içerisinde özellikle trafik uygulamaları, insanı merkeze alan medeniyet anlayışımız ile birleşince ülke olarak giriştiğimiz farkındalık çalışmalarımıza bir katkı da belediyemizden gelmiştir. Ilgaz Belediyesi olarak özellikle okullar başta […]
Çankırı Gündemi - 24 Temmuz 2019 09:45 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ilgaz Belediyesinden yapılan açıklamaya göre;

“2019 Yılı İçişleri Bakanlığımız tarafından “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” kabul edilmiş ve bu kapsamda farkındalık oluşturacak şekilde çalışmalara başlanmıştır.

2019 içerisinde özellikle trafik uygulamaları, insanı merkeze alan medeniyet anlayışımız ile birleşince ülke olarak giriştiğimiz farkındalık çalışmalarımıza bir katkı da belediyemizden gelmiştir.

Ilgaz Belediyesi olarak özellikle okullar başta olmak üzere ilçemizde yaya geçidi bulunan alanlara “ÖNCE YAYA” diyerek, sürücülerin bu alanlardan daha dikkatli geçmesi ve bu alanlardaki yayalar yolda karşıdan karşıya geçerken sorun yaşamasın diye hazırladığımız kalıp tabelamızla yollara gerekli işaretleme ve uyarının olduğu levhamızı yerleştirdik. İlçemize hayırlı olsun.” denildi.

Bu haber 1219 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by