Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Yeni Toplum Yararına Program Başvuruları Başladı

Çankırı?da Yeni Gün Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü?nce Çankırı Valiliği, Çankırı İl Özel İdaresi, Çankırı Karatekin Üniversitesi (Merkez ve Ilgaz İlçesine) , Çankırı Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği, ve Çankırı İl Göç İdaresi Müdürlüğü işbirliğinde Toplum Yararına Programlar başlatılıyor. Programlara toplamda 95 kişi alınacak. Başvurular 21 Mayıs Salı Gününe Kadar Yapılabilecek 17 Mayıs […]
Çankırı Gündemi - 8 Haziran 2019 02:07 A A

Çankırı?da Yeni Gün

Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü?nce Çankırı Valiliği, Çankırı İl Özel İdaresi, Çankırı Karatekin Üniversitesi (Merkez ve Ilgaz İlçesine) , Çankırı Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği, ve Çankırı İl Göç İdaresi Müdürlüğü işbirliğinde Toplum Yararına Programlar başlatılıyor. Programlara toplamda 95 kişi alınacak.

Başvurular 21 Mayıs Salı Gününe Kadar Yapılabilecek

17 Mayıs ? 21 Mayıs tarihlerinde başvuruların gerçekleştirileceği programlar için, ilgili Kurum ve Kuruluşlar bünyesinde 6 ay boyunca istihdam edilmek üzere toplamda 95 kontenjan ayrıldı. Kadınlar, 35 yaş üstü erkekler, eski hükümlü ve engelli vatandaşlarımızın öncelik hakkına sahip olacağı programlar hakkında İl Müdürü Alim ÇAYCI yaptığı açıklamada, Toplum Yararına Programlar için başvuruların ardından 23 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek noter kurası ile çalışanların belirleneceğini, vatandaşlarımızın diğer programlarda olduğu gibi www.iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak; ayrıca İl Müdürlüğümüze şahsen başvuru yapmak suretiyle başvuru gerçekleştirebileceğini ve programlarda 1 Temmuz 2019 günü mesainin başlayacağını bildirdi.

 

Bu haber 171 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 02:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by