Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Yeniden Refah afet bölgesinde incelemelerde bulundu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve beraberindeki Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla ile MKYK Üyesi Muhammed Fatih Müjdeci, afet bölgesinde selden etkilenen vatandaşlarla bir araya geldiler. Erbakan’ın ilk durağı selden en çok etkilenen Kastamonu’nun Bozkurt ilçesi oldu. Bozkurt’ta vatandaşlarla buluşan Erbakan, burada ayrıca basın açıklamasında da bulundu. Bozkurt Afet Koordinasyon Merkezine gelen […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 27 Ağustos 2021 09:47 A A

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve beraberindeki Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla ile MKYK Üyesi Muhammed Fatih Müjdeci, afet bölgesinde selden etkilenen vatandaşlarla bir araya geldiler.

Erbakan’ın ilk durağı selden en çok etkilenen Kastamonu’nun Bozkurt ilçesi oldu. Bozkurt’ta vatandaşlarla buluşan Erbakan, burada ayrıca basın açıklamasında da bulundu.

Bozkurt Afet Koordinasyon Merkezine gelen Erbakan, burada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bilgi alışverişinde bulundu. İkilinin konuşma anları objektiflere yansıdı.

Erbakan ayrıca Sinop Türkeli ilçesi sanayi bölgesinde selden etkilenen esnafı ziyaret etti.

Erbakan’ın ziyaretlerinin son durağı ise Sinop Ayancık oldu. Ayancık’ta afetzedelerle bir araya gelen Erbakan, vatandaşların dertlerine ortak olarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bu haber 394 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by