Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Yeniden Refah Partisi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, seçim ve üye çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor. Başkan Müjdeci, Çankırı Belediye Meydanında stant çalışması yaparak Çankırılı hemşehrileri ile bir araya geldi. Standa vatandaşlardan büyük ilgi vardı. Stant çalışması dolayısıyla gün içinde onlarca kişinin Yeniden Refah Partisi’ne üye olması gözlerden kaçmadı. Konu […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 23 Nisan 2022 13:16 A A

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, seçim ve üye çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor.

Başkan Müjdeci, Çankırı Belediye Meydanında stant çalışması yaparak Çankırılı hemşehrileri ile bir araya geldi. Standa vatandaşlardan büyük ilgi vardı. Stant çalışması dolayısıyla gün içinde onlarca kişinin Yeniden Refah Partisi’ne üye olması gözlerden kaçmadı.

Konu ile alakalı olarak, “Milletimiz için, Çankırı için azimle çalışmaya devam ediyoruz. Bugün teşkilatımızla birlikte tanıtım ve üye standı açarak Çankırılı hemşehrilerimizle bir araya geldik. Partimize katılan onlarca yeni üyemize tekrar hoşgeldiniz diyorum.” açıklamasında bulunan Başkan Müjdeci ayrıca, “Dr. Fatih Erbakan liderliğinde Yeniden Büyük Türkiye’yi birlikte inşaa edeceğiz!” mesajını vurguladı.

Bu haber 574 kez okundu.
Bölgesel - 13:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by