Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Yeniden Refah Partisi çalışmalarına hız verdi

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci Çankırı’yı karış karış gezmeye ve vatandaşı dinlemeye devam ediyor. Çankırı’nın merkez köylerinden Karadayı, Çatalelma ve Alıca köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal eden Müjdeci, vatandaşların sıkıntılarına da kulak verdi. Çiftçilerin sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek, çözümün adresinin Yeniden Refah Partisi olduğuna işaret eden Müjdeci, parti […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 9 Ağustos 2021 19:52 A A

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci Çankırı’yı karış karış gezmeye ve vatandaşı dinlemeye devam ediyor.

Çankırı’nın merkez köylerinden Karadayı, Çatalelma ve Alıca köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal eden Müjdeci, vatandaşların sıkıntılarına da kulak verdi. Çiftçilerin sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek, çözümün adresinin Yeniden Refah Partisi olduğuna işaret eden Müjdeci, parti projeleri ile alakalı olarak da çiftçileri bilgilendirdi.

Yeniden Refah Partisi’nin %20 büyüme ile üye bazında en hızlı büyüyen parti olarak 1. sırada olduğunun altını çizen Müjdeci, konuşmasının bir bölümünde; “Yeniden Refah Partimizin ıslak imzalı 400 bin civarında üyesi bulunuyor. Yargıtaya girişi tamamlanmış olan 150 bin üyemiz var. Partimize teveccüh oldukça fazla. İş başına geldiğimizde faiz ve vergi ekonomisinden bu ülkeyi biz kurtaracağız inşallah. Bizim 50 yıllık geçmişimiz var, Milli Görüş mazimiz var. İşte tam da bu sebepledir ki Refah için ‘Yeniden’ diyoruz.” ifadelerini kullandı.

Gittiği köylerde üye çalışmaları ve teşkilatlanma faaliyetleri de yürüten Müjdeci ve ekibi, ayrıca seçimin ön hazırlıkları olan sandık çalışmalarını da bu köylerden başlatarak, seçim faaliyetlerinin de startını böylece vermiş oldu.

Bu haber 1067 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by