Sumitomo Rubber Ako
30° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Yeniden Refah Partisi İl Divan toplantısında bir araya geldi

Çankırı’da Yeni Gün Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığında Genişletilmiş İl Divan toplantısı yapıldı. Saat 19.00 da başlayan toplantıda açılış konuşmasını Çankırı İl Başkanı ve MKYK Üyesi Muhammed Fatih Müjdeci yaptı. Gelenlere hoşgeldiniz diyerek teşkilat faaliyetlerinden ve hedeflerinden bahsetti. Kısa sürede tüm ilçeleri bitirmek üzere olduklarını üye sayılarının 1.000 üyeyi geçtiğini ve Türkiye geneli 200.000 […]
Politika - 31 Ocak 2020 09:27 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığında Genişletilmiş İl Divan toplantısı yapıldı.

Saat 19.00 da başlayan toplantıda açılış konuşmasını Çankırı İl Başkanı ve MKYK Üyesi Muhammed Fatih Müjdeci yaptı. Gelenlere hoşgeldiniz diyerek teşkilat faaliyetlerinden ve hedeflerinden bahsetti. Kısa sürede tüm ilçeleri bitirmek üzere olduklarını üye sayılarının 1.000 üyeyi geçtiğini ve Türkiye geneli 200.000 üye ile rekor kırdıklarını söyleyen Başkan Müjdeci, faaliyet gösteren 83 parti arasından seçime girmeyi hak kazanan 15. Parti olarak tarihe geçtiklerini ifade etti.

Türkiye geneli vatandaşın büyük teveccühüne dikkat çeken Başkan Müjdeci yıl sonunda Türkiye geneli 1 Milyon üye hedeflediklerini konuşmasına ekledi. Daha sonra MKYK üyesi Dr. Murat Aktaş protokol adabından bahsederek eğitim semineri verdi. Konuşmasında sık sık Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci’den övgüyle bahseden Dr. Murat Aktaş önümüzdeki dönemde Cumhurbaşkanı olarak Dr. Fatih Erbakan olacağına kalben inandığını ifade etti. Soru cevap sonrası İl Divanı sona erdi.

Bu haber 16633 kez okundu.
Politika - 09:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by