Sumitomo Rubber Ako
11° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Yeniden Refah Partisi yeni binasında

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığı  teşkilatı yeni binasında hizmet vermeye başladı. Yeniden Refah Partisi tabelasını daha önce Ak Parti’nin  kullandığı binada gören partililer ve vatandaşlar degören vatandaşlar parti binasına gelerek İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyorlar. Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Çankırı İl Başkanı olan Muhammed Fatih […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 28 Mayıs 2021 17:06 A A

Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığı  teşkilatı yeni binasında hizmet vermeye başladı. Yeniden Refah Partisi tabelasını daha önce Ak Parti’nin  kullandığı binada gören partililer ve vatandaşlar degören vatandaşlar parti binasına gelerek İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyorlar.

Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Çankırı İl Başkanı olan Muhammed Fatih Müjdeci , “Milletimizin dertlerini biliyoruz; sıkıntılarınızdan haberdarız. Davamızı unutmadan, milletimize sırtımızı dönmeden; bu aziz milletimize hizmet etmeyi Rabbim bizlere nasip etsin. Yeniden Refah Partimizin yeni binası tüm Çankırılı hemşehrilerimize hayırlar getirsin. Kurulduğumuz günden itibaren milletimizin teveccühü gün geçtikte artıyor. İlgi ve alakalardan dolayı tüm Çankırılı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kapımız tüm vatandaşlarımız için her zaman sonuna kadar açık.’’ dedi.

Bu haber 275 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by