Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Yeniden Refah Partisi’nden bilgilendirme standı

Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi, Medya ve İletişim Başkanı ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci tarafından organize edilen stant açma çalışması vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Çankırı’da daha önce de stant çalışması yaptıklarını belirten Müjdeci, vatandaşların Yeniden Refah Partisi’ne büyük ölçüde teveccüh gösterdiklerini aktardı. Müjdeci’nin, “Çankırılı hemşehrilerimizin partimize ilgisi oldukça büyük. […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 28 Eylül 2021 18:14 A A

Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi, Medya ve İletişim Başkanı ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci tarafından organize edilen stant açma çalışması vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Çankırı’da daha önce de stant çalışması yaptıklarını belirten Müjdeci, vatandaşların Yeniden Refah Partisi’ne büyük ölçüde teveccüh gösterdiklerini aktardı.

Müjdeci’nin, “Çankırılı hemşehrilerimizin partimize ilgisi oldukça büyük. Standımıza gelerek bizimle hasbihal eden vatandaşlarımız; ekonomik çıkmazlar, hayat pahalılığı, her gün kendini yenileyen fiyat zamanları ve maaşlardaki yetersiz zam oranları derken çok büyük sıkıntıların içine girmiş olduklarını üzülerek belirtiyorlar. Pandemi adı altında servis edilen yeni dünya düzeninin yeni oyununa ülkemizde de uyulması sebebiyle,  en çok yarayı yine esnaf ve vatandaşlarımız almış durumdalar. Vatandaşlarımız dertli! Bizlerle bu bahsettiğim konulardaki dertlerini ve tüm sıkıntılarını paylaşıyorlar. Refah istediklerini ifade ederek, adil düzenin tesis edileceği günü beklediklerini söylüyorlar. Biz de vatandaşlarımıza Yeniden Refah Partisi olarak her zaman onların yanında olacağımızın sözünü veriyoruz. Sadece iki günde; kurduğumuz standımızda, 50’yi aşkın yeni üye kaydı yaptık. Aramıza yeni katılan üyelerimizle birlikte, 2 bin üye sınırını aşmamıza çok az kaldı. Allah hayırlı mübarek etsin. Refah davamız kutlu, insanımız umutlu!”dedi.

Bu haber 350 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by