Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Yer Altı Tuz Şehri, ikinci bir duyuruya kadar ziyarete kapalı

Yer Altı Tuz Şehri, ikinci bir duyuruya kadar ziyarete kapatıldı. Çankırı Belediyesi’nden yapılan açıklamada Yer Altı Tuz Şehri’nin tadilat sebebiyle ikinci bir duyuruya kadar kapalı olduğu belirtildi. Şehir dışından gelen ziyaretçilerin mağduriyet yaşamaması için bir duyuruda bulunuldu. Çankırı Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Belediyemiz bünyesinde turizm amaçlı hizmet veren Çankırı Yer Altı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 28 Ocak 2022 17:45 A A

Yer Altı Tuz Şehri, ikinci bir duyuruya kadar ziyarete kapatıldı.

Çankırı Belediyesi’nden yapılan açıklamada Yer Altı Tuz Şehri’nin tadilat sebebiyle ikinci bir duyuruya kadar kapalı olduğu belirtildi. Şehir dışından gelen ziyaretçilerin mağduriyet yaşamaması için bir duyuruda bulunuldu.

Çankırı Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Belediyemiz bünyesinde turizm amaçlı hizmet veren Çankırı Yer Altı Tuz Şehri’nde tadilat işlemleri başlayacağından ikinbi bir duyuruya kadar kapatılmıştır. İlimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının internet sitelerinde Yer Altı Tuz Şehri ‘nin ziyarete açık olduğu bilgisi yer almakta olup; şehir dışından ziyarete gelenlerin mağduriyet yaşamalarına neden olmaktadır.”

Bu haber 1061 kez okundu.
Bölgesel - 17:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by