Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Yeşil bir Çerkeş için çalışıyoruz”

Çerkeş Belediyesi tarafından Çerkeş genelinde ağaç dikim çalışması yürütülüyor. Çerkeş Belediyesi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Belediyemiz Park ve bahçeler ekiplerimiz bahar ayının gelmesi ile birlikte  Çerkeş’in farklı bölgelerinde çalışmalarına başladılar. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da bahar aylarının gelmesiyle birlikte ağaçlandırma çalışmalarına başlayan Çerkeş  Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçemizin […]
Sedat Osman Koç - Bölgesel - 1 Mayıs 2021 12:32 A A

Çerkeş Belediyesi tarafından Çerkeş genelinde ağaç dikim çalışması yürütülüyor.

Çerkeş Belediyesi tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Belediyemiz Park ve bahçeler ekiplerimiz bahar ayının gelmesi ile birlikte  Çerkeş’in farklı bölgelerinde çalışmalarına başladılar.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da bahar aylarının gelmesiyle birlikte ağaçlandırma çalışmalarına başlayan Çerkeş  Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçemizin değişik yerlerinde hem park içlerinde hem de kaldırım kenarlarında ağaç dikim işlerine başladı” ifadelerine yer verildi.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, “Biz belediye olarak Çerkeş’imizin daha temiz ve daha yeşil olması için çaba sarf ediyoruz. Ekiplerimiz ilçemizin farklı  bölgelerin de ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyor. İlçemiz genelinde belirlenen noktalarda mavi ladinleri toprakla buluşturuyoruz.  İnşallah bu yaz bin adet mavi ladini, beş bin adet süs bitkisini ve beş yüz adet yapraklı ağacı toprakla buluşturacağız. Amacımız yeşil bir  Çerkeş oluşturmak“dedi.

“Başkanımız Hasan Sopacı, Ulusu Mahallesi’ni ziyaret etti”

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Ulusu Mahallesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Çerkeş Belediye tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Belediye Başkanımız Hasan Sopacı Ulusu Mahallesini ziyaret etti.

Başkanımız Hasan Sopacı, Ulusu Mahallesi Muhtarı Ersin Kantar ve Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ile birlikte Ulusu mahallesini gezdiler. Ulusu Mahallesi Muhtarımız Ersin Kantar mahallenin eksikleri konusunda Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’yı bilgilendirdiler” ifadelerine yer verildi.

Başkan Hasan Sopacı, “  Ulusu Mahallesi Muhtarımız Ersin Kantar ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ile birlikte Ulusu Mahallemizi gezip ,eksikleri konusunda tespitlerimizi yaparak bilgiler aldık. İnşallah en kısa zamanda aciliyet sırasına göre vatandaşlarımızın refahı ve huzuru İçin hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Bu haber 168 kez okundu.
Bölgesel - 12:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by