Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

Yıldıztepe’ye beklenen kar yağdı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Ilgaz Yıldıztepe Turizm Merkezi’ne beklenen kar yağdı. Kar yağışı ile birlikte kayak sezonu da yavaş yavaş açılıyor. Kayak severlerin tutkusu olan Ilgaz Yıldıztepe Turizm Merkezi ziyaretçilerini bekliyor. Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Elhamdülillah Yıldıztepe’mizde beklediğimiz kar yağdı. Sezonumuzu açıyoruz inşallah. Tüm tatilcileri merkezimize bekliyoruz. Yıldıztepe Turizm Merkezi […]
Bölgesel - 15 Ocak 2021 14:17 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Ilgaz Yıldıztepe Turizm Merkezi’ne beklenen kar yağdı. Kar yağışı ile birlikte kayak sezonu da yavaş yavaş açılıyor. Kayak severlerin tutkusu olan Ilgaz Yıldıztepe Turizm Merkezi ziyaretçilerini bekliyor.

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Elhamdülillah Yıldıztepe’mizde beklediğimiz kar yağdı. Sezonumuzu açıyoruz inşallah. Tüm tatilcileri merkezimize bekliyoruz. Yıldıztepe Turizm Merkezi olarak bungalov evlerimiz, kayak pistlerimiz, teleferiğimiz, cafe ve otelimizle hizmetinizdeyiz.

Kış sporlarını yaşam tarzı haline getirmiş tüm herkesi bu kış Yıldıztepe’ye bekliyoruz. Buradan sporseverlere de bir duyurum var. Çekya Büyükelçiliğiyle ortaklaşa Diplomatik kayak yarışımızı 26-27-28 Şubat 2021 tarihlerinde Ilgaz’da Yıldıztepe Kayak Merkezimizde gerçekleştireceğiz. Bu uluslararası yarışı tüm spor severlerimize buradan duyuruyorum” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1590 kez okundu.
Bölgesel - 14:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by